Naša ponuka

BG_Protector

Mesačný nájom pasce na komáre

Ste reštaurácia, hotel, športový areál alebo škôlka? Alebo potrebujete pascu na komáre len na pár mesiacov a nemáte ju kde skladovať? Pre Vás ponúkame mesačný nájom pascí na komáre s možnosťou nájmu s CO2, ako aj dizajnovým riešením pre Váš areál.

scientists and mosquitoes

Expertíza

Chcete riešiť situáciu s komármi komplexne? Ponúkame Vám analýza oblasti s identifikáciou druhov komárov pre posúdenie vhodnej metódy eliminácie komárov presne pre Vašu oblast.

BG-Pro

Denný nájom pascí na komáre

Chcete mať svadbu, oslavu alebo stretnutie na terase alebo v prírode bez ataku otravným hmyzom? Pre tieto príležitosti ponúkame denný prenájom prenosných pascí.

Konzultácie

Potrebujete len poradiť a neviete na koho sa obrítiť?

Obrátte sa na nás a my s Vami veľmi radi Vašu situáciu prediskutujeme

BG_PRotector new icon

Predaj CO2 pascí

Ponúkame CO2 pasce nemeckej značky Biogents. Ich výsledky sú potvrdené viac ako 400 vedeckými publikáciami. Možnosť dokúpenia fotovoltaických systemov, klietok a chráničov na pasce, ako aj atraktantov nezávadných pre zdravie zvierat a ľudí.

BG_Counter

Nájom počítacej stanice na komáre

Majte aktuálny prehľad o počte komárov vo Vašom okolí. Automatická počítacia stanica Vám zaručí okamžité údaje o stave komárov. Navyše, my Vám jej prenájom poskytujeme s kompletným servisom a kalibráciou, pre čo najpresnejší výsledok.

Title

Title

Spolupracujeme s nemeckou spoločnosťou Biogents, ktorá bola založená rovnako ako my vedcami a ich riešenia sú používané naprieč celým svetom.

Ich hlavným produktom CO2 pasce, ktoré napodobňujú vydychovanie človeka, čo láka samičky komárov. Samičky doletia k pasci, kde ich vtiahne ventilator a nemôžu vyletieť von.